HAKKIMIZDA


Firmamız 1998 yılında Hüseyin SABAN tarafından kurulmuş olup  hazır mutfak, iç oda kapısı, ray dolap üretimini ve montajını yapmaktadır. Atatürk organize sanayi bölgelsindeki 8000 m2 üretim tesisinde sizlere hizmet vermektedir. Kaliteyi ön planda tutarak müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, müşteri memnuniyeti sağlamak için sürekli tüm kaynaklarını kullanarak gelişmeyi hedeflemektedir. Ürünlerimiz 89/106/EEC yapı malzemeleri yönetmeliğine, TSE 14351-1 ve TSE ISO CE 9001:2001 Uluslararası standartlara uygun olarak üretilmekte olup bu üretimler belgelerle onaylanmıştır. üretimde son sistem makineler kullanmaktadır.

Huban Mutfak Bir Nurioğulları Group Kuruluşudur.

* MUTFAK DOLAPLARI

* BANYO DOLAPLARI

* RAY DOLAPLAR

* TADİLAT EV YENİLEME

* ODA KAPISI & ÇELİK KAPI 


 • Üretimini yaptığımız ve bayisi oldugumuz ürünlerimizi fabrikamızda teknik şartnamelere göre üretilip, Tüm ege bölgesinde showromlarımız saha satış ekibimiz ve bayilerimiz kanalıyla satışı ve montajı yapılmaktadır.
 • “İş Mükemmelliği” modelini, üretim aşamasından nihai tüketiciye ulaştırma aşamasına kadar her süreçte büyük bir titizlik ve profesyonellik ile uygulamaya kararlı olan şirketimiz, yaratıcılık ve yenileşimi besleyerek süreçlerini sürekli iyileştirmekte ve sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluk almaktadır.
 • Çalışanlarımız ve Müşterilerimiz 
 • Bizler, çalışanlarımız ve tüm müşterilerimiz ile açık, dürüst ve samimi bir çalışma ortamı yaratmaktayız. Böylece uzun süreli iş birliktelikleri yaratarak çalışan ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktayız. Kalite, güvenlik, çevre ve insana önem vererek takım ruhu ile çalışmaktayız.
 • Temel Değerlerimiz
 • Dürüstlük
 • Bizler, her zaman tüm gerçekleri olduğu gibi söyler, tüm iletişim sürecinde açık ve samimi davranırız. İşbirlikçilerimizle ilişkilerimizde geri bildirimi direk ve olumlu bir şekilde yaparız. Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile takım ruhuyla hareket ederiz. Düzeltici ve önleyici tedbirleri alırken, yanlışları açık yüreklilikle belirtir, doğruları tüm gerçekliği ile savunuruz. Düşündüğümüz ile söylediğimiz birbirinden farklı olamaz. Bizim özgünlüğümüz budur.
 • Güçlü bir Finansal Yapı
 • Şirketimiz, sürdürülebilir güçlü bir finansal yapıya sahiptir. Tüm faaliyetlerimizi, mali hedeflere dönüştürür, hedeflerimize başarı ile ulaşırız.
 • Yüksek Performans
 • Performansımız; çalışanlarımız, müşterilerimiz, toplum ve hissedarlarımızca düzenli bir şekilde ölçülür. Mükemmelliğe ulaşma tutkumuz ile tüm iş süreçlerimizde sürekli gelişim için gayret gösterir, temel amaçlarımızdan, değerlerimizden ve vizyonumuzdan sapmadan yolumuza başarı ile devam ederiz. Söylediğimizi yaparız, yaptığımızı paylaşırız, bizim sorumluluk ve disiplinimiz anlayışımız budur. Yüksek performans hedeflerken tercih önceliğimiz : İnsan,Çevre, Kalite, Hizmet ve Kazanç’tır. ( İÇKHK) Kar, sürekliliği olan bir işletme için gereklidir. İşimizin her evresinde, üretimden satış sonrasına kadarki tüm süreçlerimizde her gün performansımızı artırmak için çalışırız.